Ostatní

Co potřebujete, abyste mohli začít s 3D tiskem?

O 3D tisku už jste zajisté slyšeli, jedná se o technologii, která zcela změnila způsob, jak se vyrábí celá řada věcí. V minulosti bylo potřeba stanovovat různé složité výrobní postupy, ale díky 3D tiskárnám je vše jednodušší Pomáhají prakticky ve všech oborech, tisknou části lidského těla, jídlo, ale třeba také důležité součástky nebo i celé domy. 3D tiskárna již není nedostupnou technologií a vy sami si jí můžete snadno pořídit.

Na koho se obrátit?

3D tiskárny si můžete pořídit v eshopu eshop.sharplayers.cz. K dispozici jsou vám zde 2 nejpopulárnější druhy tiskáren. Vybírat si můžete FDM 3D tiskárny, které tisknou aditivní metodou za pomoci filamentů. Nanáší vrstvu po vrstvě, dokud není 3D model dokončený. Také se vám nabízí SLA 3D tiskárny, ty vytvrzují fotosenzitivní pryskyřici za pomoci UV laseru. V eshopu naleznete jak tiskárny, tak i širokou nabídku materiálů.

Kromě samotných tiskáren budete potřebovat také příslušenství pro 3D tiskárny. Ne každá část tiskárny vám vydrží věčně a tak se vám budou hodit náhradní díly, vybírat si můžete elektroniku pro 3D tisk, extrudery, hotendy i náhradní díly podle tiskárny. Z příslušenství budete potřebovat adhezivní přípravky pro 3D tisk, tiskové podložky, ochranné pomůcky a další. Nabízí se vám i široká škála konstrukčních dílů, vše pro vybavení díly a ostatní. Pokud s 3D tiskem teprve začínáte, eshop se pro vás stane také zdrojem mnoha důležitých informací, které potřebujete vědět. Může vás neustále zásobovat vším potřebným pro tisk. Je skvělé, že vše potřebné vždy naleznete na jednom místě. 3D tisk je zábava, kterou objevuje stále více lidí a také pomáhá mnoha firmám. Možná vám může pomoci při navrhování domů, součástek nebo různých doplňků pro domácnost. S touto technologií budete mít možnosti, jaké jste dříve neměli.