Ostatní

Do nového roku s novým interiérem

Většina lidí chce začít nový rok s čistým štítem, uklizeným stolem, zkrátka bez zátěže z minulého roku. Ideální je proto postarat se i o proměnu obydlí. Nemusí to být nic velkého, nikdo vás nenutí vyměňovat nábytek apod., spíš provést změny, díky kterým se budete doma cítit lépe a váš interiér bude útulnější. Vyzkoušejte tapety na zeď. Pokud máte jen jednoduché bílé stěny, budete koukat, jak moc se může atmosféra interiéru změnit, když na stěny nalepíte tapetu. Tapety jsou velmi variabilní, můžete je jednoduše kombinovat i s malbou, snadno se aplikují na zeď a vytvoří velmi zajímavé efekty.

Tapeta do každého pokoje

Výběr materiálu a vzoru tapety do značné míry záleží na tom, o jakou místnost jde. Jiné tapety se hodí do obývacího pokoje, jiné do kuchyně a do ložnice si dáte ještě jiné. Tapety se vyrábí tradičně z papíru, ty jsou nejméně odolné, často se používají do dětských pokojů, kde zdi dost trpí a nejsou proto žádoucí zbytečně nákladná řešení, když se často musí obnovovat. Tapety, které potkáme nejhojněji, jsou vliesové, které se hodí do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Vliesové tapety se vyrábí v mnoha nejrůznějších provedeních, mohou mít různé barvy i vzory, stačí si jen vybrat.

Dalším typem jsou vinylové tapety, které jsou omyvatelné, můžete je tedy použít za kuchyňskou linku místo obkladů. Na aplikaci bezkonkurenčně nejjednodušší jsou samolepicí tapety. Ty stačí sejmout z podkladového papíru a rovnou nalepit na zeď. Samolepicí tapety vám doma vytvoří úžasnou atmosféru za pár okamžiků, tak neváhejte a vyberte si i vy tu pravou tapetu pro váš domov. Navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz z pohodlí vašeho domova, můžete si nechat zaslat vzorky tapet zdarma, pokud se nemůžete rozhodnout. Využijte také speciální nabídky, kdy k nákupu tapety získáte vhodné lepidlo k vybrané tapetě zdarma.