Ostatní

Dopřejte si pohodlné nabíjení telefonu, aniž byste museli hledat kabely

Pokud si všímáte moderních trendů, tak vás zajisté nemohla minout skutečnost, že se naprostá většina technologií přesouvá z klasické drátové technologie do bezdrátové sféry. Opravdu dnes není problém naprostou většinu periferií k telefonům najít v bezdrátové variantě.

Poměrně dost dlouho ale trvalo, než se na světlo světa dostaly první bezdrátové nabíječky. A budete se divit, jsou dokonce velice efektivní a nabízí parádní komfort. Ostatně právě bezdrátové nabíječky budou cílem dnešního článku!

Bezdrátové nabíjení v autě

Když jsme doma, tak většinou máme neustále na stole danou nabíječku, takže nás rozhodně nebude trápit nebo rušit její zapojení do telefonu. Jenže co když přijdou momenty, kdy by nám mohly kabely navíc vyloženě vadit. Typickým příkladem mohou být právě automobily, kde nechceme při řízení koukat na to, jak nám z palubní desky visí kabely navíc.

Tento problém má ale elegantní řešení, kterým je bezdrátová rychlonabíječka do auta. Jedná se o tradiční nabíječku, která se realizuje pomocí dvojice bezdrátových modulů. Navíc podporuje takzvaný fastcharge, což je vlastnost některých mobilů, které se dokáží dobíjet výrazně vyšší rychlostí než ostatní.

Cestovní nabíječky ušetří spoustu místa

I dovolená je místem, kam opravdu nechcete tahat svazky kabelů a snažit se o to, abyste u sebe měli naprosto všechno. Proto jsou cestovní nabíječky v kompaktní nebo zcela bezdrátové formě velice vítaným zpestřením. Položka, která je extrémně oblíbená, je cestovní nabíječka lightning, která disponuje konektorem používaným společností Apple. Rozhodně není ale problém stejný produkt získat i ve variantě s USB nebo USB-C.

Výborné nabíječky řady Magsafe

Jedná se o řadu bezdrátových nabíječek, které patří mezi to nejlepší ve své třídě. Disponují dostatečnou konektivitou jak pro starší telefony s USB, tak i pro novější s USB-C a samozřejmostí je podpora zařízení od společnosti Apple. Bezdrátová Magsafe nabíječka je výjimečná už jenom svojí samotnou elegantní konstrukcí. Najít můžete jak domácí varianty, tak i varianty do automobilu, přičemž na obou místech budou vždy vypadat velice elegantně, a co víc, budou vždy praktické.