Inspirace Nakupujeme Tipy & rady Zajímavosti

Jak vybrat správný zastřihovač pro muže i ženy?

Různé typy zastřihovačů vlastní mnoho mužů, ale také žen. Patří také mezi nejčastěji kupované dárky pro muže během vánočních svátků a jejich oblíbenost postupně stoupá. Než se rozhodnete si zastřihovač pořídit sobě nebo svému partnerovi, ujasněte si několik parametrů.

K čemu bude zastřihovač používat?

Zastřihovače vousů se často zaměňují za holící strojky, ovšem jedná se o jiný produkt. U zastřihovače vousů si sami zvolíte délku. Při jeho výběru se zaměřte na minimální délku zastřižení.

U žen je oblíbený zastřihovač chloupků, díky kterému je pokožka bez chlupů hladká a nevysušená.

Pro muže je ideální zastřihovač vlasů, pokud netouží po módních výstřelcích na své hlavě. K zastřihovačům vlasů jsou u většiny produktů k dispozici několik nástavců.

Kvalita břitů

U zastřihovačů nejvíce záleží na kvalitě břitů. Ocelové břity mají sklon k reznutí, ovšem překvapí vás jejich nízká cena. Podobně jsou na tom nerezové břity, které sice tolik nereznou, ovšem s tvrdými vlasy si příliš neporadí.

Pokud chcete investovat do kvality a dosáhnout precizního zastřižení, investujte do zastřihovačů s titanovými břity, které jsou prakticky nezničitelné a poradí si i velmi tvrdými a nepoddajnými vlasy.