Ostatní

Je na čase hodit papírové návody do modré popelnice

Možná jste s takovou situací setkali. Při předvánočním či jarním úklidu jste narazily na hromadu návodů k použití. Při jejich prohlížení často zjistíte, že některé z produktů, k nimž návody patří, již dávno nevlastníte a jen vám zbytečně zabírají místo v zásuvce.

Žádný z těchto tištěných návodů již dávno nepotřebujete. Dokonce ani pro produkty, které stále máte a používáte. Všechny potřebné uživatelské manuály snadno naleznete online v českém jazyce na webu ceske-navody.net.

Stačí znát model produktu ke kterému potřebujete návod

Koupili jste si vlněný kabát a již nevíte, který program na pračce použít? Chcete vyzkoušet upéct nový dort, ale nejste si jisti, který program na vaší troubě je pečení vhodný? Váš notebook hlásí chybu a nevíte si s ní rady? Není nic jednoduššího, než na webu ceske-navody.net zadat značku a typ výrobku a pohodlně prostudovat návod. Návody na notebooky a mnoho dalších výrobků jsou v češtině, což vše velmi usnadňuje.

Jak návod získat?

K získání návodu vám postačí pár jednoduchých kroků. Podle značky, typu spotřebiče a názvu modelu vyberte přesně váš produkt a odešlete objednávku. Požadovaný návod vám, za mírný poplatek, bude odeslán na váš email ve formátu PDF. Návody online denně přibývají, v současnosti jich je kolem 44 000, a je nepravděpodobné, že nenaleznetu právě ten svůj. Navzdory tomu můžete využít služby, když není návod k dispozici, kdy za vás návod pracovníci vyhledají a následně odešlou na váš email.

Vytvořte si složku s návody

Máte několik možností pro uložení vaší sbírky příruček návodů v PDF. Můžete si je stáhnout do počítače a uložit je lokálně do složky. Nebo je můžete umístit na Dropbox, Disk Google nebo jinou službu cloudového úložiště, abyste k nim měli přístup z kteréhokoli ze svých zařízení.