Ostatní

Obstarejte si kvalitní termočlánky

Termočlánky jsou dnes nezbytným vybavením pro mnoho průmyslových odvětví. V mnoha oborech je nutné znát teplotu a díky termočlánkům je to umožněno velmi přesně. Důležité je v první řadě sehnat kvalitního výrobce termočlánků. Najdete ho v Novém Boru, kde sídlí společnost MAVIS Nový Bor s.r.o. Její portfolio je široké a kromě hotových produktů zajistí zakázkovou výrobu, aby zpracovalo vhodné řešení na míru pro každého zákazníka.

Vyberte si z různých typů termočlánků

Termočlánky se mezi sebou liší. Potřebujete termočlánek z drahých kovů? Nabízí se vám termočlánky z drahých kovů typu S, R a B, které jsou v souladu s normou ČSN EN 60584-1. Kompletní sortiment můžete shlédnout na webu společnosti Mavis.cz. Všechny termočlánky jsou detailně popsané i zobrazené, také si můžete u každého produktu prohlédnout technický list. Sortiment zahrnuje termoelektrické snímače teploty, odporové snímače teploty, příslušenství snímačů teploty, kabely, vodiče, regulátory, zobrazovač, průtokoměry a ostatní produkty, jelikož je web přehledně rozdělený, snadno a rychle naleznete přesně to, co hledáte.

Potřebujete termočlánek typu k? Můžete si ho vybrat. Společnost píše svou historii už téměř 30 let a patří mezi nejzkušenější výrobce v oboru, kteří vám zajistí také odborné konzultace. Ne každý se v těchto produktech vyzná, ale společnost vám podá pomocnou ruku a zajistí vám takové snímače, jaké potřebujete. Klient je vždy na prvním místě a můžete počítat s individuálním přístupem. Samozřejmostí je stabilita dodacích termínů, odbornost při návrhu produktů a vysoká kvalita výroby. Na webu najdete nejen nabídku produktů, ale i mnoho užitečných informací, které potřebujete vědět.