Ostatní

Originální zábavu nabízí dronová světelná show

Pořádáte oslavu soukromou či veřejnou a rádi byste ji ozvláštnili originální zábavou? Pak není nic snazšího, než si objednat drone show.

Co je dronová světelní show a jaké výhody nabízí?

Realizaci zajišťují osvětlené a synchronizované skupiny o různém počtu dronů. Dronová světelná show poskytuje jejich důmyslné choreografie. Osvětlené drony dokážou na obloze vykouzlit různá seskupení a zajímavé a originální letecké formace, díky kterým na obloze vzniká nezapomenutelný 3D balet, který může být realizován až do výšky 120 metrů. Formace je viditelná na vzdálenost i větší, než je jeden kilometr. Celou show může doprovázet hudební produkce, která k ní bude dokonale ladit.

Celá show je dopředu naprogramována a drony mohou na obloze vytvořit různé formace – tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky nebo animace. Nechte si na oblohu vykouzlit osvětlený příběh a potěšte všechny účastníky vaší akce zajímavou a nezapomenutelnou zábavou.

Chcete-li si prohlédnout některé světelné formace, zavítejte na stránky magicdrones.cz.

Ekologická podívaná

Dronová show bývá považována za zelenou alternativu k ohňostroji, je šetrná k přírodě i životnímu prostředí, nehrozí při ní žádné riziko požáru. Je tichá, neznečistí životní prostředí. Dokonce nabízí daleko větší rozsah efektů, než klasický ohňostroj. Navíc může být kdykoli zopakována.

Využít ji může široká škála pořadatelů. Je vhodná na kulturní, společenské, hudební i sportovní akce, může se stát doprovodným programem pro firemní události. Velmi snadno představí nový produkt nebo novou službu.

Pamatováno je i na bezpečnost

Před každou realizací dojde k prozkoumání terénu a vyhodnocení případných rizik. Drony řídí piloti, kteří disponují potřebnými certifikacemi, zkouškami a oprávněním k řízení bezpilotních systémů. Společnost MAGIC DRONES je registrována na Úřadě pro civilní letectví České republiky.