Ostatní

Repase řízení

Na kvalitě všech komponentů řízení motorových vozidel závisí zdraví i životy jejich posádek. Proto je nutné se této důležité součásti automobilu maximálně věnovat. Jako každé technické zařízení, tak i řízení podléhá časem opotřebení. Pak nezbývá, než řízení vyměnit za nové, nebo jej zrepasovat.

Služby autoservisu Děčín

Současné automobily mají v drtivé většině hřebenové řízení. Repase řízení provádí autoservis Děčín, který je součástí společnosti AUTOKLUBY.CZ. Kromě repase řízení se zaměřuje také na seřizování geometrie náprav, montáž stavitelných podvozků, sportovních pružin či tažných zařízení, prodej náhradní dílů a další služby pro motoristickou veřejnost. Technologie provedení repase řízení spočívá v tom, že se celé řízení z auta demontuje, zrepasuje a následně včetně provedení geometrie náprav namontuje zpátky.

Jaká je kvalita repasovaného řízení?

Vše provádějí kvalifikovaný a zkušení automechanici, kteří mají k dispozici moderní vybavení v profesionální dílně. Výsledkem je prakticky nové řízení, neboť v rámci repase se vymění všechny součástky za zcela nové. V průběhu repase jsou dodržovány veškeré příslušné standardy. Po dokončení repase je každé řízení podrobeno důkladnému testování pomocí zařízení, které simuluje skutečné řízení v automobilu.

Objednání repase a záruka

Repase řízení provádí autoservis Děčín na klíč a poskytována je rozšířená až 4- letá záruka, jelikož personál servisu je si naprosto jistý kvalitou odvedené práce. Pro zákazníka je repase na klíč výhodou, že za materiál i celé provedení ručí jedna společnost. Objednat repasi si můžete prostřednictvím formuláře, ve kterém definujete svůj automobil, nebo můžete zaslat foto malého TP a autoservis si údaje najde.

Repasované řízení jsou skladem

Vedle vysoké kvality si autoservis Děčín zakládá i na rychlém vyřizování zakázek. Proto vykupuje stará řízení, která rozebírá, kompletně repasuje a uskladňuje. Díky tomu může velice pružně reagovat na všechny objednávky a uspokojit své zákazníky v co možná nejkratší době.