Ostatní

Rychlá a efektivní správa kabeláže bez zbytečných hmoždinek

Určitě moc dobře znáte ty potíže, které se vždycky točí kolem toho, když chcete pořádně zorganizovat domácí kabeláž. Kabely na zemi rozhodně nejsou dobře, dvojnásob, pokud máte domácí mazlíčky, a stejně tak není v pořádku, když jsou kabely zamotány v sobě.

Jedinou možností, jak tedy udržet kabely v opravdu dobrém stavu, je jejich organizace do úchytek nebo do lišt. U lišt ale můžete mít spoustu zkušeností s tím, kolik práce kolem jejich organizace je. Už samotná instalace lišty není ničím jednoduchým. Máme pro vás ale velice efektivní řešení.

Netrapte se už s elektrikářskými lištami

Elektrikářské lišty mohou sice někdy vypadat velice dobře na pohled, ale taky je s nimi spousta práce. Neustálé vrtání, instalace hmoždinek, kontrola vodováhou a další podobné úkony pořád dokola. My vám ale přinášíme možnosti v podobě příchytky na kabely, které vám nabídnou mnohem jednodušší montáž než zmíněné lišty. Hlavní výhodou je, že nemusíte používat žádné hmoždinky. Jednoduše stačí příchytky dát do vyvrtané díry, protože disponují velice šikovným samonosným systémem, který je ochrání před vypadnutím ze stěny.

Elegantní řešení všedních problémů

Příchytky nabízejí opravdu elegantní řešení při organizaci kabeláže, které vás určitě potěší nejen díky svojí jednoduchosti, ale také díky svojí praktičnosti. Jakmile potřebujete kabel, jakkoliv vyměnit, nebo zkontrolovat, nemusíte nic otevírat a měnit jako je tomu u lišt. S příchytkou je k nim jednoduchý přístup bez jakýchkoliv komplikací. Další výhodou je, že kabelové příchytky sice jsou pro různé množství kabelů, ale není problém je případně vyměnit nebo rozšířit. V případě zaplněné elektrikářské lišty je ale úprava o dost komplikovanější.

Designově nápadité řešení

Spoustu lidí může mimo jiné štvát i fakt, že jsou elektrikářské lišty stále dokola to stejné. Rozhodně nejsou pěkné a mnohdy se dokonce dá říct, že dokáží zohyzdit prostor. V případě příchytky kabelů je to ale jiné. Různé tvary a elegantní provedení je naprostou samozřejmostí. Počítat můžete navíc i s různými barvami, nebo možnostmi dozdobení a dobarvení podle vašich potřeb.