Ostatní

Společnost YANMAR se stala vedoucím světovým výrobcem dieselových motorů

Když chce být někdo jedničkou na trhu, musí svým zákazníkům nabídnout něco, co ostatní neumí. V oblasti motorů je na trhu velké množství výrobců, ale jeden mezi nimi výrazně vyčnívá a sice YANMAR. Tento japonský výrobce se postaral o výrobu motorů, které vynikají v mnoha ohledech. Jsou malé konstrukce, lehké, výkonné a navíc mají malou spotřebu.

Typická je pro ně také velká spolehlivost. Nehledejte v nich komplikovanost, naopak, výrobce vsadil na jednoduchou konstrukci. Motory jsou dostupné v mnoha provedeních a za velmi nízké ceny. Zatímco někteří jen kopírují nápady ostatních, společnost Yanmar přišla sama s inovacemi, které představila celosvětovému trhu. Motorům skutečně rozumí a svědčí o tom i fakt, že společnost vznikla před více než 100 lety a vznětové motory dodává už od roku 1933. Dieselový motor Yanmar najdete v obrovském množství strojů, jedním z nich jsou například elektrocentrály. Když chcete mobilní zdroj elektřiny, který není drahý a je snadno přenosný, se značkou Yanmar se nikdy nespálíte. Motory se používají ve stavebních strojích a také v zemědělské technice. Velkou popularitu si získaly motory této značky také v oblasti vodních sportů a dopravy, používají se pro jachty a čluny mnoha druhů. Zakoupit lze jak celé stroje s těmito motory, tak i samostatné motory.

Motory Yanmar a náhradní díly

Pro motory Yanmar nemusíte cestovat až do Japonska, ani si je objednávat ze zahraničí. Tato společnost má prodejce po celém světě a výjimkou není ani Česká republika. Elektrocentrály i motory prodává společnost TAG Industry s.r.o. na svém webu tag.cz. Postará se vám také o yanmar náhradní díly. Motory této značky se snadno opravují a společnost se postará o rychlé dodání širokého spektra náhradních dílů pro většinu motorů této značky. Více informací najdete přímo na webu společnosti.