Ostatní

Šroubový kompresor má řadu předností

Kompresory používá mnoho lidí denně, někteří si hustí duše na svých kolech, jiný si s jeho pomocí čistí notebook od prachu a jiní ho využívají, aby mohli pohánět své pneumatické nářadí v dílně. Pro domácí použití jsou nejrozšířenější a nejvhodnější pístové kompresory. Když ovšem potřebujete kompresor do firmy, kde má sloužit mnoha lidem a kde má pohánět velké stroje, je zapotřebí větší kalibr a sice šroubový kompresor.

Co byste měli o šroubových kompresorech vědět

Tyto kompresory jsou velmi tiché, na rozdíl od pístových. Vyrábí stlačený vzduch ze všech kompresorů nejlevněji a také jde o nejkvalitnější stlačený vzduch. Tento kompresor není malý a mobilní, ale naopak se umístí na jedno místo, ze kterého bude rozvádět stlačený vzduch na potřebná místa. Jde o nejlepší volbu pro nepřerušované provozy, kde jsou zapotřebí neustálé dodávky stlačeného vzduchu. Zajisté vás potěší, že má pro správné údržbě velmi dlouhou životnost. Zajímá vás prodej šroubových kompresorů?

Tyto kompresory nekoupíte zrovna na každém rohu, je vhodné se spolehnout na jejich spolehlivého a prověřeného dodavatele, kterým je společnost COMPRESSED GAS CZ s.r.o. Zajistí vám vysoce kvalitní kompresory značky BOGE a navíc k nim získáte 5 let záruku. Nejde jen o prodejce, společnost vám obstará také servis šroubových kompresorů a jejich revize. Jde o specialistu ve svém oboru, který nabízí i veškerý další sortiment, který budete ke kompresorům potřebovat. Pokud nepotřebujete kompresor koupit, můžete si ho od společnosti výhodně pronajmout. Jestliže se potřebujete kompresoru zbavit, společnost ho od vás odkoupí. Postará se také k měření vlhkosti stlačeného vzduchu, měření jeho spotřeby, netěsností v rozvodech, o technické poradenství a mnoho dalšího.